Ivča z kapely KrtečekMírus z kapely NapapířeMajk z kapely Sníh na schodištiIggy z kapely Iggy PopRozzářený fanoušek AdamKdyž už to Pláša regionálně rozmáz, opřeďme ročník 2007 tímto přívlastkem. Kohoutova duše jistě vstoupí do ptačího nebe, podle Bohouše zvlád i 20 slepic za den. Pan Káč od tý boty přislíbil donýst během následujících několika málo dní jinýho (stejnýho) kance. Nešťastná náhoda, prej v sebeobraně. Rozhodně to neznamená konec punku, jak sem čet na fóru, protože minimálně je tu Jistej Náboj a la’díra, která “jen” nehrála z důvodů časových a vylitých.

Sláva všem kapelám, díky všem sponzorům, hold Bohoušovi a jeho týmu, že to fyzicky i psychicky přežili, příjemný počásko, pohodový lidi, návštěvníci až ze Slovenska. Vyjadřovat se blíže ke kapelám je subjektivní záležitost, proto jen stručně: respekt premiérové kapele Krteczek, obdiv zpěvačce z Logarytmy Jazz, Iggyopět na scéně, úchvatnej tranz při tónech kapely Stolní společnost, atd. I bez natahovacího hosta antikotel v počtu lidí na m2 Bahna nasadil letos vysokou laťku, kterou budou mít problém trhnout i zahrádkáři, štamgasti a cyklisti dohromady. Což znamená, že lidi jsou na lounskou muziku zvědavý a je to taky důvod si to za rok dát znova.

Na příští rok ovšem doporučuju míň kapel, co budou hrát delší čas. Za pokus to stálo, je však hranice, kdy už kapelám nelze ubírat na čase, nehledě na to, že pak u jedný z prvních kapel půl hodiny sháníme kytaristu, co má už hodinu skákat na pódiu. Druhá možnost, která nemá v civilizovanym světě valnou šanci, je protáhnout antikotel ještě o den. To by pak trval, pokud dobře počítám, dni 3.

Dodatek: U k dispozici pražce z kytar(y), modrej svetřík, batoh, deka, foukací harmonika (budu chtít vědět výrobní číslo, celý) a jedna jistě nabitá karimatka se jmenovkou.

Vadaska z kapely Beruška

Pankáčskej pes

(foto by petr gebelt)