KDY: 20. – 21. 8. 2021

KDE: RESTAURACE STROMOVKA A MAGICKÝ PROSTOR POD OBLOUKY INUNDAČNÍHO MOSTU

Festival Antivirus live navazuje na loňský ročník festivalu Antikotel, který se z důvodu pandemie nemohl uskutečnit v jeho tradiční podobě. V loňském roce jsme ve spolupráci s Vrchlického divadlem uskutečnili úspěšný live stream několika vybraných lounských skupin a DJs nazvaný Antivirus 2020. Akce byla pro náš spolek nevýdělečná, společnou sbírkou jsem však pomohli Domovu pro seniory v Lounech částkou 80 033 Kč na pořízení brány pro bezkontaktní měření teploty. 

Antikotel je duší punkový festival, nevadí mu kroupy a déšť, nařízení a opatření ale nesnese. A proto letos za sebe vysílá svého mladšího bráchu. Antivirus  se totiž umí přizpůsobit a přinese také nejedno překvapení!

CO JE NA NAŠEM FESTIVALU TAK UNIKÁTNÍ?

Především atmosféra. Antivirus sice nepatří mezi velké festivaly, je ale tvořený s láskou k hudbě, umění a našemu městu Louny. Žánrově se snažíme o co největší hudební pestrost, aby si přišel na své každý hudební nadšenec. Velký důraz klademe na doprovodný program festivalu. Těšit se tak můžete na náš Antikvíz, nejrůznější workshopy, školu Netance nebo také na cestopisné přednášky. O svých zážitcích z cest se podělí Louňáci Tomáš Aulický a Jan Vaic. Nezapomínáme ani na nejmenší návštěvníky, viz Festivalový program pro děti.

JÍDLO A PITÍ NA FESTIVALU

V areálu restaurace Stromovka na Vás čeká ta nejlepší točená Plznička v Lounech. Bohoušovy řízky a kuličkovou polévku asi nemusíme představovat. Pokud ale nejste příznivcem masa, v areálu pod oblouky bude možné zakoupit si vegetariánské a veganské občerstvení. V tomto prostoru si také pivní fajnšmekři mohou pochutnávat na speciálních pivech z pivovaru Zichovec. Nepivaři si snad na své přijdou dobrým vínkem nebo míchanými drinky.

ČISTÝ A EKOLOGICKÝ FESTIVAL

Dlouhodobě nás trápí množství odpadu, které se na festivalu vyprodukuje. I přes zvýšení nákladů proto letos přistupujeme k novince, a tou jsou VRATNÉ KELÍMKY. Za kelímek zaplatíte 50 Kč zálohu, která vám bude při jeho vrácení navrácena zpět.  Životnímu prostředí odlehčíme také jedlým nádobím. A tím nekončíme. U vstupu dostanete místo papírového identifikačního náramku Ekologický bambusový náramek s potiskem z recyklovaných plastů. Ke každé zakoupené vstupence také zdarma dostanete kapesní popelníček, snad tím přejdeme znečišťování areálu cigaretovými nedopalky. 

Aby bylo dodržování pořádku ještě jednodušší pro všechny z nás, po celém areálu budou rozmístěné koše na tříděný odpad. 

Prostě lidi, TOHLE MÁ SMYSL!

COVIDOVÁ OPATŘENÍ

Pandemie zabrzdila celý svět. Vedle ekonomických dopadů na nás všechny dolehla tíha sociální izolace. Bohužel stále nejsme na konci problému, ale nepropadejte trudomyslnosti! My se tak těšíme, až se zase všichni potkáme! Přijďte s námi načerpat kromě vitaminu D (sluníčko jasněže objednáváme) také “pozitivní” náladu. 🙂

Bezpečnost návštěvníků bereme vážně a během festivalu se tak budeme řídit podle všech aktuálních vládních nařízení. Konkrétní podmínky pro vstup na festival zveřejníme s dostatečným předstihem zde na webu i na našich sociálních sítích dle aktuální situace. V areálu bude také rozmístěn dostatek dezinfekcí.

Protože Antivirus míní, ale covid a naše vláda ráda mění, v případě dalších restrikcí budeme muset regulovat množství návštěvníků. A s tím je bohužel nevyhnutelně spojena letošní novinka – PŘEDPRODEJ VSTUPENEK

V případě, že by byla situace taková, že je festivalová kapacita snížená třeba na 500 lidí, přednost mají samozřejmě ty vstupenky, které se prodaly jako první.

Pokud by nastala situace, že kvůli opatření kvůli COVID-19 budeme muset kapacitu festivalu snížit a na Vás se nedostane, vstupné Vám bude poukázáno stejnou platební metodou jako bylo uhrazeno.

Pátek 150 Kč

Sobota 200 Kč

Oba dny na místě: 300 Kč

Předprodej: 250 Kč

DĚTI DO 13 LET MAJÍ VSTUP ZDARMA